úvod Spínače a zásuvky >

Přístroj FOCUS LENS METER W-FLM 2002

Přístroj FOCUS LENS METER W-FLM 2002
Výrobce: -
Kód: MD 64 016
Napájení 9V alkalická baterie 6F22
Spotřeba 0,02A
Rozměry 35 x 65 x 120 mm
Video Vstup 1Vss ±50% / CINCH
Další zařízení příslušenství: brašna s kapsičkou, kabel CINCH / BNC
Cena bez DPH: 3 534
Cena vč. DPH (21 %) 4 276 Kč
!!! POUZE NA OBJEDNÁVKU !!!

Snadné ostření objektivů kamer i v obtížných podmínkách, použití v barevných i černobílých systémech průmyslové televize, malé rozměry a váha, malá spotřeba, napájení 9V DC alkalická baterie.

Analogový přístroj k ostření objektivů televizních kamer W-FLM 2002 analyzuje obsah vyšších kmitočtů v kompozitním videosignálu na výstup kamery a umožňuje zaostřit objektiv kamery bez televizního monitoru i v obtížných světelných, klimatických a prostorových podmínkách.

Přístroj se připojí kabelem CINCH/BNC (příslušenství) přímo na výstupní konektor kamery a ostří se na maximální výchylku měřidla. Pro přesné zaostření je nutné otevřít clonu objektivu na maximum, případně vypnout popis kamery. U objektivů s manuální clonou se po skončení ostření nastaví clona na požadovanou hodnotu. Objektivy s automatickou clonou lze otevřít předřazením neutrálních optických filtrů, nebo pomocí elektronické závěrky (EI = ON) a zvýšením úrovně videosignálu potenciometrem (LEVEL) regulační smyčky pro autoiris. Potenciometr je v systému VIDEO DRIVE umístěn na těle objektivu a v systému DC DRIVE na těle kamery. Po zaostření objektivu lze, po vypnutí elektronické závěrky (EI = OFF), jmenovitou úroveň videosignálu, resp. Bílé, opět nastavit osciloskopem, nebo snadněji kapesním měřičem videoúrovní W-VLM 2001.


Technické vlastnosti:
Analogový ručkový indikátor: I= 30mm
Vstupní odpor: 75ohm ± 1%


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Fotogalerie