úvod Spínače a zásuvky >

Přístroj VIDEO LEVEL METER W-VLM 2001

Přístroj VIDEO LEVEL METER W-VLM 2001
Výrobce: -
Kód: MD 64 026
Napájení 9V alkalická baterie 6F22
Spotřeba 0,02A
Rozměry 30 x 60 x 140 mm
Rozlišení záznamu displej 3 a 1/2 místný ±1999mV
Video Vstup 1Všš až 2Všš / BNC
Další zařízení příslušenství: brašna s kapsičkou, kabel BNC/BNC
Cena bez DPH: 4 067
Cena vč. DPH (21 %) 4 921 Kč
!!! POUZE NA OBJEDNÁVKU !!!

Snadné nastavení autoiris DC/VIDEO DRIVE objektivů kamer, korekčních videozesilovačů, optooddělovačů, videodistributorů, převodníků kroucený pár/koax a přenosových systémů i v obtížných klimatických, světelných a prostorových podmínkách, použití v barevných i černobílých systémech průmyslové televize, malé rozměry a váha, malá spotřeba, napájení 9V DC alkalická baterie.

Digitální přístroj k měření úrovní videosignálu W-VLM 2001 umožňuje měřit úroveň špičky bílé videosignálu a úroveň synchronizačních impulzů vůči úrovni zatemnění a v mnoha případech nahradí osciloskop. Přístroj se připojí přímo, nebo kabelem BNC/BNC (příslušenství) na výstupní konektor přenosového systému, nebo zdroje videosignálu, např. kamery. Systém musí mít jmenovitou zatěžovací impedanci 75ohm. Úroveň synchronizačních impulsů vůči úrovni zatemnění má jmenovitou hodnotu -300mV a nezávisí na obrazovém obsahu videosignálu. Po kontrole úrovně na vstupu přenosového systému lze kontrolovat a nastavovat zesílení korekčních videozesilovačů, optooddělovačů, videodistributorů, převodníků kroucený pár / koax a podobných systémů.

Pro přesné nastavení citlivosti objektivů s automatickou clonou DC/VIDEO DRIVE se měří úroveň bílé videosignálu. Její jmenovitá hodnota je +700mV vůči úrovni zatemnění. Potenciometr (LEVEL) pro regulaci citlivosti automatické clony je v systému VIDEO DRIVE umístěn na těle objektivu a v systému DC DRIVE na těle kamery. Elektronická závěrka a automatická regulace citlivosti kamer musí být vypnuty (EI = OFF, AGC = OFF) a v záběru kamery nesmí být zdroje intenzivního světla. ALC potenciometr systému VIDEO DRIVE musí být v poloze (PEAK) . Po nastavení je možné zapnout AGC a ALC nastavit do požadované polohy - nejčastěji na střed.

Technické vlastnosti:
Vstupní odpor: 75ohm ± 1%
Úroveň špičky bílé: +1999mV ± 5%, ± 5dgt
Úroveň synchronizace: +1999mV ± 2%, ± 5dgt


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Fotogalerie