úvod Kamerové systémy >

Úvod k nabízenému zboží

Nabídka zahrnuje zboží firem ABB-EPJ, Berker, BTicino, Desko vypínače, Elko EP (Logus90), Esko, Fontini, Gira, Jung, Legrand, Lexel, Merten, Niko, Polo (Hager), SEZ Krompachy, Schmachtl (Quintela), Schneider-Electric (Unica). Zboží ostatních výrobců a dodavatelů lze objednat po dohodě.

Dodávané zboží je obvykle dostupné do jednoho týdne. Výjimku tvoří zboží BTicino, Berker, Fontini a inteligentní systémy budov KNX, toto zboží je dostupné do 4-6 týdnů a o dodávce budete předem informováni. Inteligentní systémy budov KNX/EIB jsme schopni i navrhnout v rámci projektu, po dohodě se zákazníkem.

Při odběru zboží od 10.000,- do 20.000,- Kč poskytujeme slevu 5% z celkové částky, při odběru zboží nad 20.000,- Kč poskytujeme slevu 10% z celkové částky. Uvedené slevy se nevztahují na zboží BTicino, Berker, Fontini a na zboží v části "kamerové systémy". U inteligentních systémů budov KNX/EIB je sleva poskytována individuálně.

Databázi e-shopu doplňujeme postupně a pokud zde nenaleznete požadavané zboží, tak nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Cenové nabídky pro běžné spínače a zásuvky pro domovní instalace zpracováváme zdarma, systémy KNX/EIB jsou zpracovávány za úplatu po dohodě se zakázníkem.